×
Düzce PostasıBy SERBAY INTERACTIVEGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Özcan hakkında soruşturma başlatıldı!

28.07.2021


Bolu’da, yabancı uyruklu vatandaşlara suyu 10 kat zamlı vereceğini söyleyen Belediye Başkanı Tanju Özcan hakkında Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kentte yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların su ve katı atık vergilerine 10 kat zam yapılmasını belediye meclisinde gündeme getireceğini söyledi. Belediye Başkanı seçildikten sonra yabancı uyruklu kişilere verilen ayni ve nakdi yardımları da kesen Özcan, son açıklamasının ardından bir çok kişi Özcan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Özcan'ın ifadelerine yönelik yapılan suç duyurularına ilişkin dilekçelerin işleme konulmasının ardından Özcan hakkında, “görevi kötüye kullanma” ile “nefret ve ayrımcılık” suçlarından Bolu Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturma başlattığı öğrenildi.

Okuyucu Yorumları
  • Irkçı değilim lakin şu mültecilere kesin çözüm bulunması lazım bunlar eğer bayramda ülkelerine gidebiliyorlarsa mülteci vasfını kaybetmişler demektir, bunlara burada yaşamak yerine Suriye de Türk askerinin koruması altındaki bölgelere dönemlerinin sağlanması gerekmez mi zira entegrasyon sıfır bir tanesi bile Türkçe öğrenme konusunda gayret sarfetmiyor ve aşırı gürültücüler 3 tanesi bir araya geldimi sanırsınız ki kavga ediyorlar p

    Fuat kam (28.07.2021 - 14:35:06)
Sizin Yorumunuz?