×
Düzce PostasıBy SERBAY INTERACTIVEGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Kız Arkadaşa Birbirinden Özel Hediyeler Bodo’da Sizleri Bekliyor!

22.07.2021


Kız arkadaş: güvendir, mutluluktur, yanında gerçek benliğinizi ortaya koyduğunuz dur. Size gerektiğinde üzüleceğinizi bilse de gerçekleri söyler, yanlışınızdan alıkoyar. Bir geziye çıktığınızda yanında olmasını en çok istediğinizdir çünkü onunla her şey çok daha eğlenceli gelir. Sabahlara kadar çikolata yiyip, kahve içip dedikodu yaptığınız dostunuz. Ne de güzel böyle bir dosta sahip olmak öyle değil mi? Her gün görüşseniz de konuşsanız da sıkılmazsınız. Yıllarca görüşme şansınız olmasa bile tekrar buluştuğunuzda her şey bıraktığınız gibi, dostluğunuz aynı derinlikte kalır. Birbirinizin en özel zamanlarını da birlikte geçirmek en güzel şekilde kutlamak ve özel hediyeler vermekte, dostluğunuzun vazgeçilmez alışkanlığı olur. Kız arkadaşınıza verebileceğiniz en şaşırtıcı sürprizler Bodo.com’da! Bodo, hediyede devrim yaptı! Deneyim hediye tarzıyla sizleri yepyeni bir hediye dünyasına çağırıyor. Bu deneyimlere bayılacaksınız. Üstelik e-sertifika ve ya hediye kutusuyla deneyimleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

 

 

Kız arkadaşa hediye önerileri

Ona en en önemli günlerinde en büyük mutluluğu veren yine siz olun, ancak bu kez hediyelerinizle https://bodo.com/tr/hediyeler/kiz-arkadasa/. Arkadaşınızın düğününde, nişanında, bayramda, yılbaşında, doğum gününde, Öğretmenler Günü’nde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Anneler Gününde, mezuniyetinde, ilk işinde kısacası her özel günde birbirinden yaratıcı hediyelerle gününü mükemmelleştirebilirsiniz. ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Tekno’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Romantik’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Aktivite’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Yemek Workshopları’’, ‘’Tatil’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’ gibi kategorilerde onun tarzını yansıtacak deneyimler keşfedin! Araba gezilerini seven bir kız arkadaşınız varsa, bu sıra dışı geziyi ona mutlaka sunmalısınız: ‘’Twizy Araçla İstanbul Gezisi’’, küçük ve konforlu farklı görünümlü bir araçta, katılımcıya öncülük edecek uzmanlarla sahil yolu boyunca devam edecek harika bir deneyim.

 

Kız arkadaşa hediye fikirleri

Masmavi denizin huzurlu dalgalarında, yemyeşil ormanların derinliklerinde, dağların hoş esintisinde, beyaz bulutlarla kaplı gökyüzünün derinliklerinde, bodo sen nerede olmak istersen orada! Kız arkadaşınızın doğum gününde, ona muhteşem bir yatta parti hediye edin: ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’. Düğün hediyesi olarak farkınızı yine ortaya koyun ve arkadaşlığınızın gücünü gösterin: ‘’İki Kişi için Jazz & Yelken’’. Bu deneyimde eşiyle birlikte evliliğinin en güzel zamanlarında harika vakit geçirmesini sağlamış olacaksınız. Yılbaşında çılgınca bir oyuna hazır olun! ‘’İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu’’. Yeni doğum yapan arkadaşınıza tüm aileyi kapsayan bir hediye, ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’. İlk zamanların ve doğumun yorgunluğunu üzerinden atması için eşsiz bir hediye olacak. Mezuniyet kutlaması için birlikte eğleneceğiniz, ‘’İki Kişi için ATV Turu’’.

Sizin Yorumunuz?
GÜNÜN ÇOK OKUNANLARI