×
Düzce PostasıBy SERBAY INTERACTIVEGoogle Play'de ÜCRETSİZ
GÖSTER

Pandeminin izleri sporla silinecek!

17.07.2021


Düzce Olimpik Anneler Kooperatifi Kurucu Başkanı Judo Öğretmeni Nermin Alayıldız moderatörlüğünde Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri ile 18 Temmuz Stadyumunda başlatılan Haydi Kızlar Spora kampanyası gerçekleştirildi.

Yapılan ısınma antrenmanından sonra yürüyüş, koşu ve spor aletleri ile aktivite gerçekleştiren kadınlar hem günün, hem haftanın yorgunluğunu sporla attı.

Spor etkinliğine ilk akşamda kadınların ilgi göstermesinin mutluluğunu yaşayan Düzce Kent Konseyi Başkanı Hanife Gür, “Evde, işte çalışan kadınlarımız için haftanın son günü olan Cuma gününü ve 18:30’u tercih ettik. Spora gelen kadınlarımız çocuklarıyla etkinliğimize katılabilir. Kadınlarımızın sağlıklı olmaları, kilo vermeleri ve en çok da sosyalleşmeleri için spor en güzel, en doğru yoldur. Kadın hocamız nezaretinde pandemi kuralları çerçevesinde sporumuzu yapacak ve birlikte eğlenerek sosyalleşeceğiz. Tüm Düzce'li kadınlarımızı her Cuma akşamı saat 18:30’da 18 Temmuz Stadyumunda bekliyoruz. Spor ayakkabısını giyen gelsin” dedi.

Pandemi sürecinde evde hareketsiz bir yaşama mahkum olan vatandaşları spora yönlendirmek, hareketli yaşamı misyon edinmek için gerçekleştirilen spor etkinliği her Cuma saat 18:30’da 18 Temmuz Stadyumunda devam edecek.

Sizin Yorumunuz?
GÜNÜN ÇOK OKUNANLARI